Kariera w Team Zuzannkov

Sprawdź jak się z nami pracuje

I dołącz do naszego zespołu

Poznaj nas bliżej

Stawiamy na charakter i wartości. Liczy się dla nas jaką osobą jesteś i czym kierujesz się w życiu. Szukamy osób z którymi wspólna praca będzie połączeniem pasji, samorealizacji i przyjemności.

Zanim złożysz aplikację, proszę zapoznaj się z naszą misją.

Gramy do jednej bramki, dlatego tak ważne są dla nas odpowiednie nastawienie i zgrany zespół.

Lubisz Netflix?

Team Zuzannkov jest jak Netflix. Nasze Podopieczne korzystają z odpowiednich dla siebie Pakietów, które są formą subskrypcji.

Tylko zamiast rozrywki, my zapewniamy im efekty na które zasługują i wsparcie, którego potrzebują.

Opiekujemy się naszymi TZ Girls, dbamy, aby miały najlepszą dietę, trening, pomoc i wsparcie w każdym momencie.

Modyfikujemy plany, tak aby przez cały okres współpracy utrzymać maksymalnie optymalne tempo Procesu Metamorfozy, a następnie rozkręcamy metabolizm i uczymy zdrowych nawyków. W TZ nie ma miejsca ani na efekt plateau, ani na efekt jojo. 

TZ Girls mają też dodatkowe źródło zewnętrznej motywacji – Tablicę w TZ Girls App, która jest zamkniętą społecznością. Codziennie publikują na niej mnóstwo zdjęć i postów. 

Materiały, które dodają na Tablicę, motywują inne Girls. Z kolei komentarze, like i wsparcie, które otrzymują w odpowiedzi zapewniają, że ich motywacja również rośnie.

W Team Zuzannkov zawsze trzymamy się zasady win-win. Tutaj wygrywa każdy.

To niesamowite jak dużą rolę w procesie metamorfozy odgrywa Społeczność TZ. Z naszego doświadczenia możemy powiedzieć że, bez wsparcia i motywacji koleżanek z Teamu połowa Metamorfoz Tz Girls nie istniałaby. 

Klucz do sukcesu

Podczas redukcji tkanki tłuszczowej bardzo często największe znaczenie mają… nasze najgorsze dni i ciężkie chwile. 

To one są przyczyną większości niepowodzeń, rezygnacji i powrotu do starych nawyków. Po takich sytuacjach dopada nas frustracja i poczucie, że już nigdy „nam się nie uda”. Lub jeszcze gorzej, strach przed kolejną próbą.

W Team Zuzannkov nigdy nie dopuszczamy do takich sytuacji, bo od samego początku jesteśmy na nie przygotowane. 

W trudnych momentach nawet najlepsza dieta i plan treningowy nie mają znaczenia. Gdy brakuje motywacji lub życie codzienne wyprowadza nas z równowagi to czy w planie mamy ziemniaki czy chleb, nie ma kompletnie znaczenia.

W takich ciężkich chwila to nie plany, a odpowiednie wsparcie i motywacja pozwalają przetrwać gorsze momenty i ruszyć ze zdwojoną siłą

I właśnie w takich sytuacjach najlepiej przekonujemy się jak ogromną rolę odgrywa niesamowita Społeczność wspierających TZ Girls i zespół TZ Crew, który zawsze czuwa. 

Nasza misja

Odchudzamy, wysmuklamy, budujemy zdrowe nawyki i okrągłe pośladki 🍑. Przy okazji wymieniamy ubrania na mniejsze, a starych pozbywamy się razem z kompleksami.

Podczas Metamorfoz, wspieramy TZ Girls i uczymy odpowiednich nawyków.

Efekty naszych działań to poprawa wyglądu, samopoczucia i bardzo mocny wzrost pewności siebie.

Społeczność TZ Girls zapewnia poczucie bezpieczeństwa i gwarantuje motywację na najwyższym poziomie.

Podopieczne zawsze mogą liczyć na błyskawiczną pomoc zespołu TZ Crew i koleżanek z Teamu.

Tz Girl Gabi

„Pomimo niskiej wagi i braku otylosci, bardzo chciałabym pozbyć się tłuszczyku z brzucha, rak, ud. Moim celem jest ujędrnić ciało, zbudować masę mięśniowa a ta tłuszczowa spalić !! Nie zależy mi na osiągnięciu niższej wagi lecz na zamianie tłuszczu w mięśnie. Chciałabym aby było ono jędrne, smukłe i zgrabne :)”

Tz Girl Natalia

„Bardzo chciałabym zrzucić troszkę kilogramów. Nigdy sama nie umiałam utrzymać 5 z przodu, gdy już jakimś cudem udało mi się do niej dojść. Chciałabym mieć taką stabilną 5 z przodu bez określania konkretnej liczby, bo raczej nie chodzi tylko o wagę, a sylwetkę przede wszystkim. (…) Klasycznie podziałać na tyłek, troszkę go zaokrąglić i podnieść (sama mam tez hip dipsy, więc jeśli coś mogłybyśmy z tym zrobić to jestem totalnie za!). Iiii brzuch! Mega marzy mi się piękny płaski brzuszek z ładnie zaznaczoną talią 😍”

Tz Girl Asia

„Chciałabym moje ciałko ładnie wyrzeźbić by móc przeglądać się w lustrze z uśmiechem na twarzy. Ono jest moim głównych wyznacznikiem a nie cyferki na wadze. Zależy mi na dobrym pośladku (jak każdej dziewczynie), płaskim brzuszku, fajnych plecach no i by mieć nóżki choć trochę niczym sarenki 😉 Wiadomo, że (lekka?) redukcja jest konieczna xd Po prostu chce na nowo wypracować zdrowe nawyki odżywiania i mam nadzieje, że z Wami mi się to uda.”

Jak i gdzie pracujemy?

Pracujemy w młodym, około 30-osobowym zespole w formie hybrydowej – częściowo zdalnie, częściowo stacjonarnie. Od poniedziałku do piątku.

Hybrydowe połączenie pracy stacjonarnej i zdalnej pozwala zachować szybkość i przejrzystość przepływu informacji wewnątrz organizacji, a jednocześnie zapewnia wygodę i możliwości jakie dają dni pracy z domu. 

W naszym biurze znajdziesz przestrzeń Open Space, strefę relaksu TZ Girls Space, TZ Kitchen w której możesz zjeść swoje pyszne posiłki, TZ Makeup Room i TZ Meeting Room przeznaczony do spotkań, bądź pracy nad nowymi projektami. 

Po zakończeniu onboardingu (okresu wdrożenia do firmy), dajemy możliwość pracy 100% zdalnej i elastycznych godzin pracy, które ustalasz samodzielnie.

Praca Dietetyka, bądź Trenera musi być maksymalnie komfortowa. Tylko w takich warunkach jesteśmy w stanie w 100% skupić się na Podopiecznych i zapewnić im najlepszą obsługę i wsparcie, dlatego dbamy o środowisko pracy i indywidualne potrzeby każdej z nas.

Nasza praca

Pyszne diety

Jednym z Twoich zadań będzie układanie pysznych i elastycznych diet, indywidualnie dostosowanych do każdej Podopiecznej. 

Mamy do tego własne, autorskie oprogramowanie, w którym układamy spersonalizowane plany. Program jest zsynchronizowany z Bazą posiłków i przepisów i TZ Kitchen w TZ Girls App.

Najskuteczniejsze treningi

W Team Zuzannkov stosujemy tylko najskuteczniejsze metody, dostosowane do potrzeb i celu każdej podopiecznej. Takie, które gwarantują najlepsze efekty. W domu lub na siłowni.

Programy treningowe, którymi trenują nasze Podopieczne muszą być nie tylko skuteczne, ale również przejrzyste i czytelne, dlatego wysyłamy też wizualizacje poprawnej techniki ćwiczeń. 

Wsparcie i nadzór

Dobra dieta i trening to nie wszystko. Dużo ważniejszy jest regularny kontakt, kontrola szybkości postępów i wsparcie w trudnych chwilach. Naszym zdaniem to 95% sukcesu (a może nawet 99,9?).

Odpowiednie modyfikacje wprowadzone w kluczowym momencie potrafią całkowicie zmienić przebieg redukcji. Szczególnie u osób, które wcześniej same próbowały i skończyły z niepowodzeniem.

Czasem, gdy utrzymanie diety wisi na włosku, to nasza motywacja może całkowicie zmienić nastawienie Podopiecznej.

Dlatego jednym z Twoich zadań będzie wspieranie Podopiecznych i regularne nadzorowanie ich postępów w raportach przesyłanych co 1-4 tygodnie.

Raporty zawierają zdjęcia sylwetki, pomiary obwodów ciała i wagi oraz ankietę dotyczącą samopoczucia, realizacji planów i kilku innych istotnych informacji. Na ich podstawie monitorujemy i analizujemy tempo Procesu Metamorfozy, a następnie dobieramy najlepsze rozwiązania, aby utrzymać oczekiwaną szybkość spadku kilogramów.

Po każdym raporcie wprowadzamy modyfikacje w diecie lub treningach, zgodne z Procesem Metamorfozy i procedurami, których trzymamy się w Team Zuzannkov.

Naszym celem jest doprowadzić każdą TZ Girl do wymarzonych efektów w jednocześnie najszybszym i zdrowym, optymalnym dla niej czasie.

Następnie rozkręcamy metabolizm za pomocą reverse diet i uczymy zdrowych nawyków, dzięki którym każda Podopieczna po ukończeniu Procesu Metamorfozy potrafi samodzielnie utrzymać wypracowane rezultaty, bez efektu jojo.

Społeczność TZ Girls

Nasza Społeczność TZ Girls to taki „prywatny Instagram” do którego mają dostęp tylko TZ Girls.

Mogą bezpiecznie dzielić się swoimi zdjęciami, check-formami, posiłkami, przemyśleniami i nie tylko. To taka wspólna grupa motywacyjna. 

Tz Girls zawsze dostają mnóstwo pozytywnych komentarzy i polubień. Kobiety wspierają kobiety. Tutaj nie istnieje żaden hejt, ani negatywne emocje. 

Społeczność TZ Girls odgrywa ogromną rolę podczas metamorfozy TZ Girl. Wsparcie, słowa uznania i komplementy od koleżanek są nieodłącznym elementem podczas budowania wysokiej pewności siebie.

Podczas naszej pracy odpowiadamy na pytania TZ Girls i pomagamy im w trudnych chwilach.

Atmosfera i środowisko

Atmosfera w Team Zuzannkov zawsze jest miła i przyjazna. Można powiedzieć, że w TZ Crew wszystkie jesteśmy koleżankami i mamy ze sobą bardzo dobry kontakt.

Jesteśmy pewne, że to bardzo ważne i pozytywnie przekłada się na samopoczucie i komfort oraz jakość pracy. 

W TZ do pracy otrzymasz MacBook Air, a współpraca z Podopiecznymi będzie odbywać się za pomocą aplikacji TZ Girls App, w której znajdziesz wszystko. Plany, wiadomości, raporty, zdjęcia, wykresy i tabelki z postępami TZ Girls, TZ Kitchen, TZ Kalkulator i wiele więcej.

Środowisko pracy jest wygodne, intuicyjne i zapewnia maksymalną wydajność. Dostęp zdalny zapewnia elastyczność nawet w przypadku nieoczekiwanych wydarzeń.

Interesujesz się pracą w Team Zuzannkov?

Sprawdź nasze aktualne oferty i dołącz do rekrutacji.

I pamiętaj, dla dobrych i odpowiednio zmotywowanych osób praca znajdzie się zawsze 🙂